THURSDAY, April 20th 2017

Concerte hall

Choral hall

09,00 – 10,00 – flute (bamby, novice)
10,30 – 13,10 – flute (I category)
16,30 – 18,26 – flute (II category)

09,00 – 09,35 – saxophone (novice)
10,00 – 11,05 – saxophone (I category)
11,30 – 13,45 – saxophone (II category)
16,30 – 17,40 – saxophone (III category)
18,15 – 19,20 – saxophone (IV category)

 20,00 – Grand opening

CONCERT

Janoš Balint, flute (Hungary)
Vladimir Milošević, piano
(Faculty of Music Art, Belgrade)

FRIDAY, April 21st 2017

Concerte hall

Choral hall

09,30 – 10,45 – saxophone (V category)
11,15 – 12,00 – oboe (all categories)
12,30 – 13,15 – bassoon (all categories)
15,00 – 16,00 – chamber ensembles (I category)
16,30 – 17,40 – chamber ensembles (II category)
18,00 – 18,20 – chamber ensembles (III category)

09,00 – 10,15 – flute (III category)
10,45 – 11,50 – flute (IV category)
12,15 – 13,40 – flute (V, VI category)

SATURDAY, April 22nd 2017

Concerte hall

Choral hall

09,00 – 10,05 – clarinet (bamby, novice)
10,30 – 12,25 – clarinet (I category)
13,00 – 14,20 – clarinet (II category)
17,00 – 18,25 – clarinet (III category)
19,00 – 19,30 – clarinet (IV category)
19,35 – 20,05 – clarinet (V, VI category)

/

 

 

ПЕТАК, 10. март 2017. године

ПОЗНАВАЊЕ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ (зборница)

VI разред ОМШ

10,00-10,45

  1. Јанковић Марија
  2. Јанковић Ива.
  3. Жуњић Јована.
  4. Деретић Маша.
  5. Мијановић Маја
  6. Крстајић Марија
  7. Лалић Ива
  8. Милетић Стефан
  9. Радосављевић Марија
  10. Вучковић Богдан
  11. Нешић Јована
  12. Цветковић Ана
  13. Исаиловић Никола
  14. Гајић Душан
  15. Димитријевић Миона
  16. Милосављевић Тамара
  17. Перовић Нада
  18. Вулановић Даша
  19. Булатовић Аница
  20. Митковић Анастасија
  21. Павловић Анђела
  22. Плојовић Јелена
  23. Обретковић Игор
  24. Животић Марија

СОЛФЕЂО (концертна сала)

IV разред ОМШ

10,00-10,15  писмени задатак (хорска сала)
10,30-11,30
  усмени део, и екипно такмичење (концертна сала)

10,30-10,45

  1. Станковић Мина
  2. Кепчија Милош
  3. Радовић Теодора
  4. Николић Ђорђина

10,45-11,00

  1. Машић Симона
  2. Новак Стефан
  3. Богојевић Дуња
  4. Живановић Николија

11,00-11,15

  1. Гавриловић Нина
  2. Булајић Јана
  3. Станојевић Никола
  4. Вранеш Тамара

11,15-11,30

  1. Микић Уна
  2. Цоловић Кристина, мел. пример, и Голубовић Вања, парлато, ЕКИПА

VI РАЗРЕД OМШ

11,15-11,30  писмени задатак
12,00-12,45  усмени део, и екипно такмичење (концертна сала)

12,00-12,15

  1. Мињевић Андреј
  2. Лалић Ива
  3. Миљковић Настасја
  4. Живковић Маша

12,15-12.30

  1. Алексић Исидора
  2. Вулановић Даша
  3. Томашевић Милица
  4. Јовићевић Анђела

12,30-12,45

  1. Салапура Јана
  2. Павловић Анђела
  3. Петковић Ања соло и ЕКИПА - парлато
  4. Николић Милица, соло и ЕКИПА - мел. пример

V РАЗРЕД OМШ

15,00-15,15  писмени задатак
15,30-16,45  усмени део, и екипно такмичење (концертна сала)

15,30-15,45

  1. Пешић Стојанка
  2. Јовановић Маша
  3. Ђорђевић Надежда
  4. Мијановић Маја,

15,45-16,00

  1. Илић Исидора
  2. Петровић Теодора
  3. Ристановић Ана
  4. Пилиповић Милица

16,00-16,15

  1. Атанасковић Матеја
  2. Говља-Цветковић Филип
  3. Павловић Петар
  4. Вања Ликар, соло и ЕКИПА

16,15-16,30

  1. Станишић Нађа, мел пример и Костић Ева, парлато ЕКИПА
  2. Дачић Милош, мел пример и Миљковић Симона, парлато ЕКИПА

16,30-16,45

  1. Ђурђица Алексић, мел. пример и Јана Јањић, парлато ЕКИПА
  2. Милица Пејић, мел. пример  и Тара Николић парлато ЕКИПА

 ДВОГЛАСНО ПЕВАЊЕ (концертна сала)

I КАТЕГОРИЈА

11,40-11,50

  1. Милићевић Лана и Илић Владимир
  2. Матић Дина и Вељковић Софија

II КАТЕГОРИЈА

15,00-15,10

  1. Пешић Стојанка и Липановић Петра
  2. Станковић Мина и Митровић Милица

15,10-15,20

  1. Јовановић Маша и Ђорђевић Надежда
  2. Деретић Маша и Мијановић Маја

15,20-15,30

  1. Ракановић Нађа и Цветковић Ленка
  2. Мемет Анђела и Бабић Александра

ЕКИПНО ТАКМИЧЕЊЕ

IV РАЗРЕД

10.00-10,15  диктат (4)
11,00-11,45  тест из теорије (хорска сала)
10,30-11,30  усмени део (са категоријом солфеђо, концертна сала)

  1. „Стеван Мокрањац 2“
  • Цоловић Кристина, мел. пример
  • Голубовић Вања, парлато
  • Гавриловић Нина, диктат
  • Ђорђевић Софија, теорија

VI РАЗРЕД

10,00-10,45  тест из теорије (хорска сала)
11,15-11,30  диктат (4)
12,00-13,00  усмени део (са категоријом солфеђо, концертна сала)

  1. Ј.А.Н.А.
  • Николић Милица, мел. пример
  • Петковић Ања, парлато
  • Салапура Јана, диктат
  • Павловић Анђела, теорија

III РАЗРЕД

10.45-11,00  диктат (4)
11,00-11,45  тест из теорије (хорска сала)
10,00-10,30  усмени део (са категоријом солфеђо, концертна сала)

  1. „Модус“
  • Савић Јана, мел. пример и парлато
  • Торомановић Софија, познавање теорије музике
  • Ијачић Јелена, диктат
  1. „Стеван Мокрањац 1“
  • Динић Мина, мел. пример
  • Јовановић Павле, парлато
  • Бешир Мила, диктат
  • Мицић Димитрије, теорија
  1. „Лептирић“
  • Поповић Јелисавета, мел. пример
  • Јараковић Ива, парлато
  • Веснић Катарина, диктат
  • Ћитић Мина, теорија
  1. „031“
  • Милица Димитријевић, мел. пример и парлато
  • Матија Брајовић, диктат
  • Павле Вуковић, теорија
  1. „Никшић“
  • Минић Бјанка, мел. пример
  • Ћаласан Наташа, парлато
  • Вулановић Тијана, диктат
  • Матић Невена, теорија
  1. „Стеван Мокрањац“
  • Арсић Ивона, мелодијски пример и парлато
  • Ранђеловић Јана, диктат
  • Петковић Лазар, теорија

РАСПОРЕД УСМЕНОГ ДЕЛА ЕКИПНОГ ТАКМИЧЕЊА III РАЗРЕДА

10,00-10,10
Савић Јана, мел. пример и парлато
Динић Мина, мел. Пример и Јовановић Павле, парлато

10,10-10,20
Поповић Јелисавета, мел. пример  и Јараковић Ива, парлато
Милица Димитријевић, мел. пример и парлато

10,20-10,30
Минић Бјанка, мел. Пример и Ћаласан Наташа, парлато
Арсић Ивона, мелодијски пример и парлато

V РАЗРЕД

15,30-15,45  диктат (4)
15,30-16,30  усмени део (са категоријом солфеђо, концертна сала)

16,30-17,15  тест из теорије (хорска сала)

  1. „Стеван Мокрањац 3“
  • Станишић Нађа, мел пример
  • Костић Ева, парлато
  • Пилиповић Милица, диктат
  • Мавровић Павле, теорија
  1. „Старс“
  • Дачић Милош, мелодијска вежба
  • Миљковић Симона, парлато
  • Гајић Кристина, диктат
  • Нешић Јована, теорија
  1. „Ђурђевак“
  • Ђурђица Алексић, мел. пример
  • Јана Јањић, парлато
  • Ђурђина Рогић, диктат
  • Миа Пурић, теорија
  1. Мозаик 1
  • Милица Пејић, мел. пример
  • Тара Николић парлато
  • Софија Цапић, диктат
  • Маријана Јанковић, теорија
  1. Мозаик 2
  • Вања Ликар, мел. пример и парлато
  • Петар Павловић, диктат
  • Ања Миливојевић, теорија

СУБОТА, 11. март 2017. године

ХАРМОНИЈА И ОБЛИЦИ III и IV РАЗРЕД СМШ
(учионица С4)

10,00-14,00  писмени задатак 

III РАЗРЕД СМШ

  1. Тришић Алекса
  2. Иванић Милица
  3. Весић Марко
  4. Пажин Ива
  5. Тадић Марија
  6. Тошић Ана
  7. Арежина Наташа
  8. Јанковић Никола
  9. Анастасија Мартиновић
  10. Ана Марија Богосављевић
  11. Наталија Беговић

IV РАЗРЕД СМШ

  1. Михајловић Милица
  2. Тодоровић Никола
  3. Гуџић Марија
  4. Марић Хелена
  5. Божић Саша
  6. Кукурузар Андреј

 СОЛФЕЂО (концертна сала)

I РАЗРЕД СМШ

10,00-10,15  писмени задатак  (4)
10,30-11,30 усмени део (концертна сала)

10,30-10,50

  1. Дугоњић Анђела
  2. Понграчић Матија
  3. Божанић Јулија
  4. Дамњановић Кристина

10,50-11,10

  1. Поповић Марија
  2. Дендић Ивана
  3. Лучковић Валентина
  4. Букарица Милица

11,10-11,30

  1. Марковић Ивана
  2. Миливојевић Мина
  3. Спасојевић Андријана (ЕКИПА)

II РАЗРЕД СМШ

11,00-11,15  писмени задатак  (4)
11,30-13,30  усмени део (концертна сала)

11,30-11,50

  1. Митровић Јован
  2. Стошић Нађа
  3. Силади Винка
  4. Аврамовић Мина

11,50-12,10

  1. Илић Теодора
  2. Месарош Давид
  3. Ђокић Нина
  4. Богдан Себастиан

12,10-12,30

  1. Грба Ђорђе
  2. Милутиновић Јаков
  3. Димитријевић Андреа
  4. Савковић Илија

12,30-12,50

  1. Биочанин Александра
  2. Стаматовић Сара
  3. Поповић Катарина
  4. Мићановић Соња

12,50-13,10

  1. Јековић Милица
  2. Смичиклас Рајна и Петровић Јелена (ЕКИПА)

13,10-13,30

  1. Понграчић Матија (ЕКИПА)
  2. Симеуновић Даница(ЕКИПА)

III РАЗРЕД СМШ

15,00-15,15  писмени задатак  (4)
15,30-16,50- усмени део (концертна сала)

15,30-15,50

  1. Удицки Стефанија
  2. Пејић Јелена
  3. Мина Милановић
  4. Мина Петровић

15,50-16,10

  1. Драгутинка Лапчевић
  2. Рафаиловић Теодора
  3. Вуковић Ива
  4. Миленковић Мина

16,10-16,30

  1. Филиповић Јелена
  2. Јоксимовић Јана,
  3. Софија Милосављевић (солфеђо и ЕКИПА)
  4. Маријана Тодоровић (солфеђо и ЕКИПА)

16,30-16,50

  1. Павловић Ђурђица, мел. Пример (ЕКИПА)
  2. Линцнер Ања, парлато (ЕКИПА)

IV РАЗРЕД СМШ

17,00-17,20  писмени задатак  (4)

17,30-17,50  усмени део (концертна сала)

  1. Тодоровић Никола
  2. Стругар Марија
  3. Павловић Ђурђица и Линцнер Ања (ЕКИПА)

ДВОГЛАСНО ПЕВАЊЕ (концертна сала)

III категорија

13,10-13,50  усмени део

13,10-13,20

  1. Дугоњић Анђела и Митровић Јован
  2. Дамњановић Теодора и Токовић Теодора

13,20-13,30

  1. Миливојевић Мина и Марковић Ивана
  2. Јековић Софија и Јековић Милица

13,30-13,40

  1. Спасојевић Андриана и Цвијановић Богдан
  2. Деспотовић Анђела и Симеуновић Даница

13,40-13,50

  1. Мијајловић Неђица и Ненић Ђорђе

IV категорија

16,50-17,30  усмени деo

16,50-17,00

  1. Удицки Стефанија и Пејић Јелена,
  2. Вешковац Теодора и Вукадиновић Миона

17,00-17,10

  1. Живановић Дора и Филиповић Тијана
  2. Филиповић Мила и Тасић Анђела

17,10-17,20

  1. Аранђеловић Кристина и Никола Кузман
  2. Иванић Милица и Остојић Магдалена

17,20-17,30

  1. Бојовић Тијана и Вуковић Ива
  2. Живановић Филип и Милановић Александра

17,30-17,40

  1. Тамара Најдановић и Валентина Лезић

ПОЗНАВАЊЕ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ
(учионица С4)

II РАЗРЕД СМШ

15,00-15,45  ТЕСТ

  1. Атанасијевић Петра
  2. Стошић Нађа
  3. Месарош Давид
  4. Милосављев Олгица
  5. Гаврановић Маријана
  6. Илић Теодора
  7. Ђокић Ђорђе
  8. Стојковић Милица
  9. Ћирић Анкица
  10. Ђурђевић Софија
  11. Радуловић Тамара
  12. Аксић Марија
  13. Милошевић Стефан
  14. Мицановић Ања
  15. Милинковић Душана
  16. Петровић Јелена
  17. Алексић Анита
  18. Владана Драшковић
  19. Брењо Олиувера Бо
  20. Пауновић Милорад,
  21. Татовић Јана
  22. Јековић Софија
  23. Радисављевић Лина
  24. Спасојевић Андриана
  25. Деспотовић Анђела
  26. Радић Бранкица
  27. Симеуновић Даница
  28. Анастасија Костић
  29. Урош Деспотовић
  30. Кристина Кључевић

ЕКИПНО ТАКМИЧЕЊЕ

I РАЗРЕД СМШ

10.00-10,15  диктат  (4)

10,00-10,45  тест из теорије (С4)

10,30-11,30  усмени део (са категоријом солфеђо, концертна сала)

  1. „Фантазија“
  • Спасојевић Андријана, мел. пример и парлато
  • Ненић Ђорђе, диктат
  • Деспотовић Анђела, теорија

II РАЗРЕД СМШ

10,00-10,45  тест из теорије (С4)
11,00-11,15  диктат  (4)

11,30-13,10  усмени део (са категоријом солфеђо, концертна сала)

  1. Appassionato“
  • Понграчић Матија, мел. пример и парлато
  • Силади Винка, познавање теорије музике
  • Кукина Градечак Карла, диктат
  1. МШ „Станковић“
  • Смичиклас Рајна, мел. пример
  • Петровић Јелена, парлато
  • Топић Ивана диктат
  • Милинковић Душана, теорија
  1. „Рапсодија“
  • Симеуновић Даница, мел. пример и парлато
  • Цвијановић Богдан, диктат
  • Марјановић Марко, теорија

III РАЗРЕД СМШ

15,00-15,15  диктат (4)
15,30-16,50  усмени део (са категоријом солфеђо, концертна сала)

16,00-16,45  тест из теорије (хорска сала)

  1. Мозаик 3
  • Софија Милосављевић, мел. пример и парлато
  • Валентина Лезић, диктат
  • Анастасија Мартиновић, теорија
  1. Мозаик 4
  • Маријана Тодоровић, мел. пример и парлато
  • Софија Милосављевић, диктат
  • Анђела Радовановић, теорија
  1. „Cantabile“
  • Павловић Ђурђица, мел. пример
  • Линцнер Ања, парлато
  • Симеуновић Дејан, диктат
  • Лучић Жељко, теорија

 

БОДОВНЕ ЛИСТЕ

ДВОГЛАСНО ПЕВАЊЕ

I КАТЕГОРИЈА

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Задати пример

PRIMA VISTA

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Милићевић Лана и Илић Владимир

39,33

50

89,33

„Стеван Христић“, Крушевац, Слађана Ђорђевић

2.

Матић Дина и Вељковић Софија

29

27,33

56,33

„Стеван Христић“, Крушевац, Слађана Ђорђевић

II КАТЕГОРИЈА

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Задати пример

PRIMA VISTA

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Пешић Стојанка и Липановић Петра

40

60

100

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

2.

Станковић Мина и Митровић Милица

40

59,33

99,33

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

3.

Јовановић Маша и Ђорђевић Надежда

40

59

99

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

4.

Деретић Маша и Мијановић Маја

35

55

90

„Дара Чокорило“ Никшић, Црна Гора, Ана Бојић

5.

Ракановић Нађа и Цветковић Ленка

35

38,33

73,33

„Стеван Христић“ Крушевац, Симоновић Иванка

6.

Мемет Анђела и Бабић Александра

38,33

45

83,33

„Стеван Христић“ Крушевац, Симоновић Иванка и Димић Јелена

III КАТЕГОРИЈА

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Задати пример

PRIMA VISTA

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1,

Дугоњић Анђела и Митровић Јован

40

60

100

лауреат

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

2,

Дамњановић Кристина и Токовић Теодора

35

35

70

„Стеван Христић“ Крушевац, Тамара Бекрић

3,

Миливојевић Мина и Марковић Ивана

40

60

100

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Филип Лукић

4,

Јековић Софија и Јековић Милица

40

59,33

99,33

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Филип Лукић

5,

Спасојевић Андриана и Цвијановић Богдан

40

58,33

98,33

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Драгана Ђурић

6,

Симеуновић Даница и Деспотовић Анђела

37

48

85

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Драгана Ђурић

7,

Ненић Ђорђе и Мијајловић Неђица

40

55,66

95,66

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Драгана Ђурић

IV КАТЕГОРИЈА

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Задати пример

PRIMA VISTA

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Удицки Стефанија и Пејић Јелена

40

60

100

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

2.

Вешковац Теодора и Вукадиновић Миона

39,66

57,33

96,99

„Стеван Христић“ Крушевац, Тамара Бекрић

3.

Живановић Дора и Филиповић Тијана

34,66

54,33

88,99

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

4.

Филиповић Мила и Тасић Анђела

40

58,66

98,66

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

5.

Аранђеловић Кристина и Никола Кузман

40

55

95

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

6.

Иванић Милица и Остојић Магдалена

40

58,66

98,66

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

7.

Бојовић Тијана и Вуковић Ива

40

55

95

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Филип Лукић

8.

Живановић Филип и Милановић  Александра

32,33

30

62,33

„др Милоје Милојевић“, Крагујевац, Маријана Ћурчић

9.

Најдановић Тамара и  Лезић Валентина

40

50,66

90,66

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Марија Обретковић

 

ЕКИПНО ТАКМИЧЕЊЕ

III РАЗРЕД

Р.бр.

Екипа/Ученици

Мелoдијски пример

Парлато пример

Диктат

Теорија музике

Укупно

ШКОЛА

1.

„Модус“

Савић Јана, мел. пример и парлато
Торомановић Софија, диктат
Ијачић Јелена, теорија

9,66

14

16

30

69,66

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Мирослав Лукић

2.

„Стеван Мокрањац 1“

Динић Мина, мел. пример
Јовановић Павле, парлато
Бешир Мила, диктат
Мицић Димитрије, теорија

19

19,66

30

30

98,66

„Стеван Мокрањац“, Зајечар, Наташа Јовановић

3.

„Лептирић“

Поповић Јелисавета, мел. пример
Јараковић Ива, парлато
Веснић Катарина, диктат
Ћитић Мина, теорија

11,66

19

30

28,5

89,16

„Војислав Лале Стефановић“ Ужице, Биљана Бакић

4.

„031“

Милица Димитријевић, мел. пример и парлато
Матија Брајовић, диктат
Павле Вуковић, теорија

5,33

5

18

28,2

56,53

„Војислав Лале Стефановић“ Ужице, Оливера Николић

5.

„Никшић“

Минић Бјанка, мел. пример
Ћаласан Наташа, парлато
Вулановић Тијана, диктат
Матић Невена, теорија

13,33

20

30

30

93,33

„Дара Чокорило“ Никшић, Црна Гора, Милена Поповић

6. 

„Стеван Мокрањац“

Арсић Ивона, мелодијски пример и парлато
Ранђеловић Јана, диктат
Петковић Лазар, теорија

19,66

17,66

30

29,1

96,42

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Катарина Јовановић

IV РАЗРЕД

Р.бр.

Екипа/Ученици

Мелoдијски пример

Парлато пример

Диктат

Теорија музике

Укупно

ШКОЛА

1.

„Стеван Мокрањац 2“

Цоловић Кристина, мел. пример
Голубовић Вања, парлато
Гавриловић Нина, диктат
Ђорђевић Софија, теорија

18

20

30

27,3

95,3

„Стеван Мокрањац“, Зајечар, Наташа Јовановић и Сандра Николић

V РАЗРЕД

Р.бр.

Екипа/Ученици

Мелoдијски пример

Парлато пример

Диктат

Теорија музике

Укупно

ШКОЛА

1.

„Стеван Мокрањац 3“

Станишић Нађа, мел пример
Костић Ева, парлато
Пилиповић Милица, диктат
Мавровић Павле, теорија

20

20

30

28,95

98,95

„Стеван Мокрањац“, Зајечар, Наташа Јовановић, Сандра Николић и Микаела Смичковић

2.

„Старс“

Дачић Милош, мел. пример
Миљковић Симона, парлато
Гајић Кристина, диктат
Нешић Јована, теорија

13

20

29,25

29,4

91,65

„Стеван Христић“ Крушевац, Јелена Димић

3.

„Ђурђевак“

Ђурђица Алексић, мел. пример
Јана Јањић, парлато
Ђурђина Рогић, диктат
Миа Пурић, теорија

15

20

28,5

28,8

92,3

Војислав Лале Стефановић“ Ужице, Тијана Видаковић и Софија Шуманац Арсенијевић

4.

„Мозаик 1“

Милица Пејић, мел. пример
Тара Николић парлато
Вања Ликар, диктат
Маријана Јанковић, теорија

17

18,33

30

26,7

91,63

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Марија Обретковић

5.

„Мозаик 2“

Вања Ликар, мел. пример и парлато
Петар Павловић, диктат
Ања Миливојевић, теорија

20

18,33

30

28,5

96,83

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Марија Обретковић и Небојша Петковић

 VI РАЗРЕД

Р.бр.

Екипа/Ученици

Мелoдијски пример

Парлато пример

Диктат

Теорија музике

Укупно

ШКОЛА

1.

„Ј.А.Н.А.“

Николић Милица, мел. пример
Петковић Ања, парлато
Салапура Јана, диктат
Павловић Анђела, теорија

19,66

20

30

28,2

97,86

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Небојша Петковић

 I РАЗРЕД СМШ

Р.бр.

Екипа/Ученици

Мелoдијски пример

Парлато пример

Диктат

Теорија музике

Укупно

ШКОЛА

1. 

„Фантазија“

Спасојевић Андријана, мел. пример и парлато
Ненић Ђорђе, диктат
Деспотовић Анђела, теорија

19

18,33

5

29,4

71,73

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Драгана Ђурић и Славиша Микић

2. 

„Виолински кључ“

Дамјановић Кристина, мел. пр
Стефан Милошевић, парлато
Теодора Токовић, диктат
Чукарић Јелица, теорија

4,66

20

5

29,1

58,76

„Стеван Христић“ Крушевац

 II РАЗРЕД СМШ

Р.бр.

Екипа/Ученици

Мелoдијски пример

Парлато пример

Диктат

Теорија музике

Укупно

ШКОЛА

1.

„Appassionato“

Понграчић Матија, мел. пример и парлато
Силади Винка, познавање теорије музике
Кукина Градечак Карла, диктат

20

20

5

28,2

73,2

ГШ Вараждин, Лидија Ђидара

2.

 „Станковић“

Смичиклас Рајна, мел. пример
Петровић Јелена, парлато
Топић Ивана диктат
Милинковић  Душана, теорија

18

19,33

29,25

29,4

95,98

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

3.

„Рапсодија“

Симеуновић Даница, мел. пример и парлато
Цвијановић Богдан, диктат
Марјановић Марко, теорија

18

18

27,75

28,5

92,25

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Драгана Ђурић и Славиша Микић

4.

„Стеван Христић“

Савковић Илија, мел. пример
Ђокић Ђорђе, парлато
Биочанин Александра, диктат
Јевтић Марија, теорија

20

18

13,5

29,7

81,2

„Стеван Христић“ Крушевац, Александра Јочић

5.

4/4

Андреа Димитријевић, мел. пример
Миленковић Невена, парлато
Милановић Александра, диктат
Андреј Милановић, теорија

15

18,66

5

25,35

64,01

„Стеван Христић“ Крушевац, Александра Јочић

 III РАЗРЕД СМШ 

Р.бр.

Екипа/Ученици

Мелoдијски пример

Парлато пример

Диктат

Теорија музике

Укупно

ШКОЛА

1. 

„Мозаик 3“

Софија Милосављевић, мел. пример и парлато
Валентина Лезић, диктат
Анастасија Мартиновић, теорија

19,33

20

28,5

26,1

93,93

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Марија Обретковић

2. 

„Мозаик 4“

Маријана Тодоровић, мел. пример и парлато
Софија Милосављевић, диктат
Анђела Радовановић, теорија

19,17

17,33

29,25

29,1

94,85

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Марија Обретковић

3. 

„Cantabile“

Павловић Ђурђица, мел. пример
Линцнер Ања, парлато
Симеуновић Дејан, диктат
Лучић Жељко, теорија

16,33

15,66

5

29,7

66,69

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Гордана Модраковић и Славиша Микић

 

СОЛФЕЂО

IV РАЗРЕД

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Мелoд. пример

Парлато пример

Диктат

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Станковић Мина

39,66

19

40

98,66

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

2.

Кепчија Милош

40

20

40

100

МШ „Јован Бандур“, Панчево, Ивана Јаћимовић Јовановски

3.

Радовић Теодора

38

15,33

40

93,33

„Живорад Грбић“, Ваљево, Јелена Дамњановић

4.

Николић Ђорђина

18,66

15,66

25

59,32

„Миленко Живковић“ Параћин, Јелена Милошевић

5.

Машић Симона

32

19,33

40

91,33

„Петар Коњовић“ Сомбор, Невенка Деспотовић

6.

Новак Стефан

32,66

12,33

40

85

„Петар Коњовић“ Сомбор, Невенка Деспотовић

7.

Богојевић Дуња

25

17

35

77

„Живорад Грбић“ Ваљево, Светлана Ненезић

8.

Живановић Николија

29

18,33

39

86,33

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Катарина Јовановић

9.

Гавриловић Нина

29,66

18,66

40

88,32

„Стеван Мокрањац“ Зајечар, Сандра Николић

10.

Булајић Јана

39

16,33

20

75,33

„Дара Чокорило“, Никшић, Црна Гора, Милена Поповић

11.

Станојевић Никола

40

19,33

40

99,33

ОМШ Врбас, Звездана Гладовић

12.

Вранеш Тамара

16,66

11

40

67,66

„Владимир Ђорђевић“ Београд, мр Јелена Терзић

13.

Микић Уна

10

8,66

39

57,66

„Владимир Ђорђевић“ Београд, мр Јелена Терзић

14.

Цоловић Кристина

37

18,33

6

61,33

„Стеван Мокрањац“ Зајечар, Наташа Јовановић

15.

Арсенијевић Милица

20

16,66

10

46,66

„Стеван Мокрањац“, Неготин, Весна Митровић

16.

Марковић Ивана

25

18

30

73

„Стеван Мокрањац“, Неготин, Весна Митровић

17.

Радоњић Милица

27

18

25

70

„Стеван Мокрањац“, Неготин, Александра Ђукић

V РАЗРЕД

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Мелoд. пример

Парлато пример

Диктат

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Пешић Стојанка

37,66

18

10

65,66

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

2.

Јовановић Маша

39,33

16,66

12

68

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

3.

Ђорђевић Надежда

40

20

40

100

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

4.

Мијановић Маја

38,66

20

40

98,66

„Дара Чокорило“ Никшић, Црна Гора, Ана Бојић

5.

Илић Исидора

16,66

16,66

30

63,32

„Миленко Живковић“ Параћин, Ирена Симић

6.

Петровић Теодора

18,66

20

40

78,66

„Миленко Живковић“ Параћин, Ирена Симић

7.

Ристановић Ана

18,66

14,33

30

63

„Миленко Живковић“ Параћин, Ирена Симић

8.

Пилиповић Милица

38

20

40

98

„Стеван Мокрањац“ Зајечар, Сандра Николић

9.

Атанасковић Матеја

26,66

15,33

25

67

„Стеван Христић“ Крушевац, Симоновић Иванка

10.

Говља-Цветковић Филип

36

20

40

96

„Стеван Христић“ Крушевац, Симоновић Иванка

11.

Павловић Петар

40

20

40

100

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Небојша Петковић

12.

Вања Ликар

40

18,33

40

98,33

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Марија Обретковић

13.

Питаревић Магдалена

34,66

12

38

84,66

„Стеван Мокрањац“, Неготин Александра Ђукић

VI РАЗРЕД

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Мелoд. пример

Парлато пример

Диктат

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Мињевић Андреј

39,33

19,33

40

98,66

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

2.

Лалић Ива

11

9

40

60

„Миленко Живковић“ Параћин, Ирена Симић

3.

Миљковић Настасја

32,66

19

40

91,66

„Стеван Христић“ Крушевац, Јелена Димић

4.

Живковић Маша,

39,33

20

40

99,33

„Живорад Грбић“ Ваљево, Светлана Ненезић

5.

Алексић Исидора

38

19,33

40

97,33

„Др. Драгутин Гостушки“ Пирот, Пејчић Ирена

6.

Вулановић Даша

29,66

15,33

40

85

„Дара Чокорило“ Никшић, Црна Гора, Милена Поповић

7.

Томашевић Милица

39,33

19

40

98,33

„Даворин Јенко“ Београд, Смиљана Јурашин

8.

Јовићевић Анђела

40

20

40

100

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Наташа Радовановић

9.

Салапура Јана соло и екипа диктат

28,33

19,33

40

87,66

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Небојша Петковић

10.

Павловић Анђела

19,33

18,66

40

78

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Небојша Петковић

11.

Петковић Ања – соло и екипа парлато

39,33

20

40

99,33

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Небојша Петковић

12.

Николић Милица – соло и екипа мел.пр.

39,33

20

40

99,33

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Небојша Петковић

I РАЗРЕД СМШ

 Ред. бр.

Презиме и име ученика

Мелoд. пример

Парлато пример

Диктат

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Дугоњић Анђела

40

20

39

99

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

2.

Понграчић Матија

40

20

40

100

лауреат

ГШ Вараждин, Лидија Ђидара

3.

Божанић Јулија

38

20

40

98

„Живорад Грбић“, Ваљево, Јадранка Обрадовић

4.

Дамњановић Кристина

9,33

18

3

30,33

„Стеван Христић“ Крушевац, Тамара Бекрић

5.

Поповић Марија

39

19,66

39

97,66

„Војислав Лале Стефановић“ Ужице, Софија Шуманац Арсенијевић

6.

Дендић Ивана

37,66

19,33

40

97

„Дара Чокорило“, Никшић, Црна Гора, Јелица Јошановић

7.

Лучковић Валентина

33,66

19,33

40

93

Музичка школа Ниш, Драгана Величковић

8.

Букарица Милица

36,66

19,66

39

95,32

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Филип Лукић

9.

Марковић Ивана

38

18,66

39

95,66

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Филип Лукић

10.

Миливојевић Мина

39

20

39

98

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Филип Лукић

II РАЗРЕД СМШ

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Мелoд. пример

Парлато пример

Диктат

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Митровић Јован

38

20

40

98

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

2.

Стошић Нађа

/

/

/

/

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

3.

Силади Винка

/

/

/

/

ГШ Вараждин, Лидија Ђидара

4.

Илић Теодора

39

20

40

99

МШ „Јован Бандур“, Панчево, Мирна Милевски

5.

Аврамовић Мина

40

20

39

99

МШ „Даворин Јенко“ Београд, Славица Смиљанић-Марковић

6.

Месарош Давид

39

20

40

99

МШ „Јован Бандур“, Панчево, Мирна Милевски

7.

Ђокић Нина

37

20

36

93

МШ „Јован Бандур“, Панчево, Мирна Милевски

8.

Богдан Себастиан

30,66

19

29

78,66

МШ „Јован Бандур“, Панчево, Мирна Милевски

9.

Грба Ђорђе

38

18,33

39

95,33

МШ „Јован Бандур“, Панчево, Мирна Милевски

10.

Милутиновић Јаков

35

18,33

40

93,33

Музичка школа Ниш, Јадранка Лукић

11.

Димитријевић Андреа

29,33

19

22,5

70,83

„Стеван Христић“ Крушевац, Јочић Александра

12.

Савковић Илија

40

20

40

100

„Стеван Христић“ Крушевац, Јочић Александра

13.

Биочанин Александра

28,33

19

18

65,33

„Стеван Христић“ Крушевац, Јочић Александра

14.

Стаматовић Сара

38,66

20

40

98,66

„Дара Чокорило“, Никшић, Црна Гора, Јелица Јошановић

15.

Поповић Катарина

30

16

1

47

„Дара Чокорило“, Никшић, Црна Гора, Јелица Јошановић

16.

Мићановић Соња

28

16,66

18

62,66

„Дара Чокорило“, Никшић, Црна Гора, Јелица Јошановић

17.

Јековић Милица

36

16

38

90

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Филип Лукић

III РАЗРЕД СМШ

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Мелoд. пример

Парлато пример

Диктат

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Удицки Стефанија

39

20

40

99

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

2.

Пејић Јелена

37,33

19,33

40

96,66

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

3.

Мина Милановић

31

20

20

71

МШ „Ватрослав Лисински“, Београд, Ивана Поповић

4.

Нина Петровић

39,33

20

39

98,33

МШ „Ватрослав Лисински“, Београд, Ивана Поповић

5.

Лапчевић Драгутинка

39

13

37,5

89,5

МШ „Ватрослав Лисински“, Београд, Ивана Поповић

6.

Рафаиловић Теодора

40

20

40

100

лауреат

„Живорад Грбић“, Ваљево, Јадранка Обрадовић

7.

Вуковић Ива

39,66

19,66

39

98,32

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Филип Лукић

8.

Миленковић Мина

40

20

39

99

Музичка школа Ниш, Драгана Костић

9.

Филиповић Јелена

38

19,33

38

95,33

Музичка школа Ниш, Иван Стевановић

10.

Јоксимовић Јана

39

20

40

99

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Катарина Јовановић

11.

Тодоровић Маријана

38,33

17,33

31,5

87,16

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Марија Обретковић

12.

Милосављевић Софија 

38,66

19

39

96,66

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Марија Обретковић

IV РАЗРЕД СМШ

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Мелoд. пример

Парлато пример

Диктат

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Тодоровић Никола

32

20

40

92

„Живорад Грбић“, Ваљево, Јадранка Обрадовић

2.

Стругар Марија

/

18

35

53

„Стеван Христић“ Крушевац, Јочић Александра

 

ХАРМОНИЈА И МУЗИЧКИ ОБЛИЦИ 

III разред СМШ

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Хармонија

Музички облици

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Тришић Алекса

38

41

79

МШ „Даворин Јенко“, Београд, Милица Стојкић Ђурановић

2.

Иванић Милица

45

50

95

МШ „Станковић“ Београд, Татјана Михић

3.

Весић Марко

35

36

71

„Јосип Славенски“ Београд, Невена Благојевић Пешић и Александра Хаџи Ђорђевић

4.

Пажин Ива

39

39

78

„Јосип Славенски“ Београд, Невена Благојевић Пешић и Александра Хаџи Ђорђевић

5.

Тадић Марија

35

47

82

„Јосип Славенски“ Београд, Невена Благојевић Пешић и Александра Хаџи Ђорђевић

6.

Тошић Ана

38

48

86

„Јосип Славенски“ Београд, Невена Благојевић Пешић и Александра Хаџи Ђорђевић

7.

Арежина Наташа

33

40

73

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Милена Зеленовић и Драгана Ђурић

8.

Јанковић Никола

40

32

72

„Стеван Христић“ Гњилане, Милош Гавриловић

9.

Анастасија Мартиновић

31

33,5

64,5

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Слађана Стојановић и Марија Вељковић

IV разред СМШ

Ред. бр.

Презиме и име ученика

Хармонија

Музички облици

Укупно бодова

ШКОЛА, НАСТАВНИК

1.

Михајловић Милица

26

29

55

МШ „Даворин Јенко“, Београд, Милица Стојкић Ђурановић

2.

Тодоровић Никола

43

39

82

„Живорад Грбић“, Ваљево, Тамара Милосављевић

3.

Гуџић Марија

38

20

58

„Јосип Славенски“ Београд, Невена Благојевић Пешић и Александра Хаџи Ђорђевић

4.

Марић Хелена

38

40

78

„Јосип Славенски“ Београд, Невена Благојевић Пешић и Александра Хаџи Ђорђевић

5.

Божић Саша

35

33

68

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Милена Зеленовић и Драгана Ђурић

6.

Кукурузар Андреј

/

/

/

„Петар Коњовић“ Сомбор, Анђела Јеремић и Мина Бошњак

7.

Ана Марија Богосављевић

50

27

77

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Слађана Стојановић и Марија Вељковић

8.

Наталија Беговић

/

/

/

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Слађана Стојановић и Марија Вељковић

 

 

ПОЗНАВАЊЕ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ

VI разред ОМШ

Редни број

Презиме и име

Школа, наставник

Број поена

1.

Јанковић Марија,

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

98

2.

Јанковић Ива

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Лукић Мирослав

89

3.

Жуњић Јована

„Живорад Грбић“, Ваљево, Јелена Дамњановић

/

4.

Деретић Маша

„Дара Чокорило“ Никшић, Црна Гора, Ана Бојић

90

5.

Мијановић Маја

„Дара Чокорило“ Никшић, Црна Гора, Ана Бојић

94

6.

Крстајић Марија

„Дара Чокорило“ Никшић, Црна Гора, Ана Бојић

97

7.

Лалић Ива

„Миленко Живковић“ Параћин, Ирена Симић

71

8.

Милетић Стефан

„Миленко Живковић“ Параћин, Ирена Симић

91

9.

Радосављевић Марија

„Миленко Живковић“ Параћин, Ирена Симић

65

10.

Вучковић Богдан

„Стеван Мокрањац“ Зајечар, Наташа Јовановић

81

11.

Нешић Јована

„Стеван Христић“ Крушевац, Јелена Димић

98

12.

Цветковић Ана

„Стеван Христић“ Крушевац, Симоновић Иванка

83

13.

Исаиловић Никола

„Стеван Христић“ Крушевац, Симоновић Иванка

72

14.

Гајић Душан

„Стеван Христић“ Крушевац, Симоновић Иванка

62

15.

Димитријевић Миона

„Стеван Христић“ Крушевац, Симоновић Иванка

95

16.

Милосављевић Тамара

„Стеван Христић“ Крушевац, Симоновић Иванка

71

17.

Перовић Нада

„Дара Чокорило“, Никшић, Црна Гора, Милена Поповић

91

18.

Вулановић Даша

„Дара Чокорило“ Никшић, Црна Гора, Милена Поповић

100 / лауреат

19.

Булатовић Аница

„Дара Чокорило“ Никшић, Црна Гора, Милена Поповић

96

20.

Митковић Анастасија

„Владимир Ђорђевић“ Јагодина, мр Јелена Терзић

95

21.

Павловић Анђела,

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Небојша Петковић

94

22.

Плојовић Јелена

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Небојша Петковић

82

23.

Обретковић Игор

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Небојша Петковић

70

24.

Животић Марија

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Небојша Петковић

88

 II разред СМШ

Редни број

Презиме и име

Школа, наставник

Број поена

1.

Атанасијевић Петра

Школа за музичке таленте Ћуприја, Ирена Младеновић Милошевић

100

2.

Стошић Нађа

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

96

3.

Месарош Давид

МШ „Јован Бандур“, Панчево, Бранимир Ђокић

91

4.

Милосављев Олгица

МШ „Јован Бандур“, Панчево, Бранимир Ђокић

90

5.

Гаврановић Маријана

МШ „Јован Бандур“, Панчево, Бранимир Ђокић

96

6.

Илић Теодора

МШ „Јован Бандур“, Панчево, Бранимир Ђокић

93

7.

Ђокић Ђорђе

„Стеван Христић“ Крушевац, Јочић Александра

92,5

8.

Стојковић Милица

„Стеван Христић“ Крушевац, Јочић Александра

90

9.

Ћирић Анкица

„Стеван Христић“ Крушевац, Јочић Александра

79,5

10.

Ђурђевић Софија,

„Стеван Христић“ Крушевац, Јочић Александра

74

11.

Радуловић Тамара

„Стеван Христић“ Крушевац, Јочић Александра

82

12.

Аксић Марија

„Стеван Христић“ Крушевац, Тамара Бекрић

83,5

13.

Милошевић Стефан

„Стеван Христић“ Крушевац, Тамара Бекрић

79,5

14.

Мицановић Ања

„Стеван Христић“ Крушевац, Тамара Бекрић

83

15.

Милинковић Душана

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

98

16.

Петровић Јелена

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

99

17.

Алексић Анита

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

75

18.

Драшковић Владана

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

92

19.

Брењо Оливера Бо

МШ „Станковић“ Београд, Неда Милетић

99

20.

Пауновић Милорад

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Гордана Ковачевић

97

21.

Татовић Јана

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Гордана Ковачевић

98

22.

Јековић Софија

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Гордана Ковачевић

100

23.

Радисављевић Лина

„др Војислав Вучковић“ Чачак, Гордана Ковачевић

100

24.

Спасојевић Андриана

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Славиша Микић

89

25.

Деспотовић Анђела

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Славиша Микић

Лауреат

26.

Радић Бранкица

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Славиша Микић

96

27.

Симеуновић Даница

„Ст. Ст. Мокрањац“ Бијељина, Славиша Микић

89

28.

Костић Анастасија

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Слађана Стојановић

95

29.

Деспотовић Урош

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Слађана Стојановић

93,5

30.

Кључевић Кристина

„Стеван Мокрањац“ Пожаревац, Слађана Стојановић

96,5

31.

Миленковић Невена

„Стеван Христић“, Крушевац, Александра Јочић

96

32.

Силади Винка

ГШ Вараждин, Лидија Ђидара

94

 

 

 

ПЕТАК, 10. март 2017. године

ПОЗНАВАЊЕ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ (зборница)

VI РАЗРЕД OМШ

9,00-10,00 - скуп жирија, пријављивање ученика VI разреда
10,00-10,45 - ТЕСТ

СОЛФЕЂО (концертна сала)

IV РАЗРЕД OМШ

9,00-10,00-скуп жирија,пријављивање ученика IV разреда ОМШ
10,00- 10,15   писмени задатак (хорска сала)
10,15-10,30-ПАУЗА
10,30-11,30- усмени део, и екипно такмичење (концертна сала)

VI РАЗРЕД OМШ

10,30-11,00- пријављивање ученика VI разреда ОМШ
11,15-11,30- писмени задатак
11,30-12,00- ПАУЗА
12,00-13,00- усмени део, и екипно такмичење (концертна сала)

V РАЗРЕД OМШ

13,30- 14,30 - пријављивање ученика V разреда ОМШ
15,00-15,15 писмени задатак
15,15-15,30- ПАУЗА
15,30-16,45-усмени део, и екипно такмичење (концертна сала)

ДВОГЛАСНО ПЕВАЊЕ (концертна сала)

I КАТЕГОРИЈА

11,00-11,30 - пријављивање ученика I категорије
11,40-12,00- усмени део

II КАТЕГОРИЈА

14,00- 14,30 - пријављивање ученика II категорије
15,00-15,30- усмени део

ЕКИПНО ТАКМИЧЕЊЕ

IV РАЗРЕД

9,00-10,00 - пријављивање ученика
10.00-10,15 - диктат (4)
11,00-11,45 - тест из теорије (хорска сала)
10,30-11,30 - усмени део

VI РАЗРЕД

9,00-10,00 - пријављивање ученика
10,00-10,45 - тест из теорије (хорска сала)
11,15-11,30 - диктат (4)
12,00-13,00 - усмени део

III РАЗРЕД

10,00-10,30 - пријављивање ученика
10.45-11,00 - диктат (4)
11,00-11,45 - тест из теорије (хорска сала)
10,00-10,30 - усмени део

V РАЗРЕД

14,30- 15,00 - пријављивање ученика
15,30-15,45 - диктат (4)
15,30-16,30 - усмени део
16,30-17,15 - тест из теорије (хорска сала)

20,00 - свечано отварање XV Такмичења младих солфеђиста
„ПЕВАЈМО ИНТЕРВАЛЕ“ сала Музичке школе

 

СУБОТА, 11. март 2017. године

Хармонија и музички облици III и IV РАЗРЕД СМШ
(учионица С4)

9,00–10,00 - скуп жирија, пријављивање ученика
10,00–14,00 - писмени задатак

СОЛФЕЂО (концертна сала)

I РАЗРЕД СМШ

9,00-10,00-скуп  жирија, пријављивање ученика I разреда СМШ
10,00-10,15-писмени задатак  (4)
10,15-10,30-ПАУЗА
10,30-11,30-усмени део

II РАЗРЕД СМШ

10,00-10,30- пријављивање ученика II разреда СМШ
11,00-11,15- писмени задатак  (4)
11,15-11,30-ПАУЗА
11,30-13,10-усмени део

III РАЗРЕД СМШ

14,00-15,00- пријављивање ученика III разреда СМШ
15,00-15,15- писмени задатак  (4)
15,15-15,30- ПАУЗА
15,30-16,50- усмени део

IV РАЗРЕД СМШ

16,00-16,30- пријављивање ученика IV разреда СМШ
17,00-17,20- писмени задатак  (4)
17,20-17,30-ПАУЗА
17,30-17,50-усмени део

ДВОГЛАСНО ПЕВАЊЕ (концертна сала)

III категорија

12,00–13,00 - пријављивање ученика III категорије
13,00–13,50 - усмени део

IV категорија

16,00-16,30- пријављивање ученика IV категорије
16,50-17,30- усмени деo

ПОЗНАВАЊЕ ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ (учионица С4)

II РАЗРЕД СМШ

14,00-15,00- пријављивање ученика II разреда ОМШ
15,00-15,45-ТЕСТ

ЕКИПНО ТАКМИЧЕЊЕ

I РАЗРЕД СМШ

9,00-10,00- пријављивање ученика
10.00-10,15- диктат  (4)
10,00-10,45- тест из теорије (С4)
10,30-11,30- усмени део

II РАЗРЕД СМШ

9,00-10,00- пријављивање ученика II разреда СМШ
10,00-10,45- тест из теорије (С4)
11,00-11,15- диктат  (4)
11,30-13,10- усмени део

III РАЗРЕД СМШ

14,00-15,00- пријављивање ученика III разреда СМШ
15,00-15,15- диктат (4)
15,30-16,50-- усмени део
16,00-16,45- тест из теорије (хорска сала)

IV РАЗРЕД СМШ

16,00-16,30- пријављивање ученика IV разреда СМШ
16,00-16,45- тест из теорије (хорска сала)
17,00-17,20 - диктат (4)
17,30-17,50- усмени део

Актуелности

ЈАВНА НАБАВКА

  Музичка школа "Стеван Мокрањац" у Пожаревцу ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ-  КУПОВИНА ПУТНИЧКОГ АУТОМОБИЛА - ОДЛУКА О ДОДЕЛИ...

Највећа оцена у школству Србије

    Највећа оцена у школству Србије   Комисија за спољашње вредновање школе Драгољуб Павловић, Драшко Грујић, Јелена Антонијевић,...

ЂАЧКИ ФОНД

Ђачки фонд Ђачки фонд су средства без којих музичке школе апсолутно не би могле да функционишу...

ДЕШАВАЊА У ШКОЛИ...

  Поштовани ученици и родитељи, Најављујемо СЛЕДЕЋА ДЕШАВАЊА      

Актуелно...

  Поштовани ученици и родитељи, Најављујемо СЛЕДЕЋА ДЕШАВАЊА