ПРОГРАМ

I категорија

1. Дан Ђорђе, 1. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ј. Јовичић: Тамо далеко
2. Народна песма: Киша пада

2. Живковић Сава, 1. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. Јовичић: Звончићи
2. Ф. Карули: Етида Ц-дур

3. Здравковић Дмитра, 1. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. Јовичић: Тамо далеко
2. Ф. Босиненсис: Ричеркар

4. Кљајић Филип, 1. разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. М. Каркаси: Андантино
2. В. Андре: На мајчици Неви

5. Митровић Ђорђе, 1. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. Јовичић: Звончићи
2. Ј. Јовичић: Ђачко коло

6. Павловић Стефан, 1. разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. М. Каркаси: Андантино
2. Руска народна песма

7. Перић Огњен, 1. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. Ј. Јовичић: Звончићи
2. Народна песма: Дуње ранке

8. Станић Сава, 1. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. Ј. Јовичић: Звончићи
2. Ј. Јовичић: Ерско коло

9. Цизлер Матеја, 1. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. Јовичић: Звончићи
2. Ј. Јовичић: Тамо далеко

10. Безовшек Никола, 2. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ф. Карули: Модерато
2. Ф. Карули: Етида а-мол

11. Васиљковић Милош, 2. разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. Ф. Тарега: Етида e-moll
2. Д. Саздановић: Валцер за Тању

12. Ђурић Душан, 2.разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. Ф. Карули: Модерато
2. Руска народна песма

13. Јездић Никола, 2. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Н. Косте: Мазурка
2. Ј. Бускаља: Адрианита

14. Јотановић Андреј
2. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. Непознати аутор: Зелени рукави
2. Ј. Сабо: Наполеонов плач

15. Кецман Михајло, 2. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Карули: Анданте
2. Н. Косте: Мазурка
16. Михајловић Милош, 2. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ј. Кифер: Валцер бр. 1
2. Народна песма: Киша пада

17. Ничић Владимир, 2. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ф. Тарега: Етида, е-мол
2. Н. Косте: Мазурка

18. Павловић Милош, 2.разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. Д. Саздановић: Валцер за Тању
2. Руска народна песма

19. Перић Мирослава, 2. разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. М. Каркаси: Андантино
2. В. Андре: На мајчици Неви

20. Стојадиновић Илија, 2. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Д. Богдановић: Стари ауто
2. Ф. Тарега: Етида e-moll

21. Стојановић Андрија, 2. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Тарега: Етида e-moll
2. Ј. Бускаља: Адрианита

22. Устенко Софија, 2. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Роберт де Визе: Менует
2. Народна песма: Поноћ је тако тиха

III категорија

1. Арсић Ана, 5. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. К. Бор: Етида а-moll
2. Непознати аутор: Романса

2. Ивковић Душан, 5. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. П. Рош: Хабанера
2. Ф. Тарега: Аделита

3. Јанковић Јована, 5. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Р. Карбахо: Шумска свита (Флорестас, Семила)
2. Д. Семенза: Чорос

4. Николић Марко, 5. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. М. Ђулијани: Норвешки плес
2. Х. Бор – Етида а-moll
5. Рајић Ива, 5. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Тарега: Сузе
2. М. Каркаси – Прелудијум d-moll

6. Здравковић Милун, 6. разред ОМШ
Класа: Филип Алексић
ОМШ Владимир Ђорђевић, Алексинац
програм:
1. Х. В. Лобос: Прелудиум бр. 1
2. Ј. С. Бах: Алеманда

7. Митић Никола, 6. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. М. Каркаси: Етида А-дур
2. Ф. Карули: Рондино
8. Спречаковић Сара, 1. разред СМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. С. Бах: Прелудијум д-мол
2. Ј. С. Бах: Гавота I и II, BWV 995

9. Перић Ивана, 2. разред СМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. С. Бах: Прелудијум д-мол
2. Х. В. Лобос: Мазурка Коро

10. Павловић Јелена, 3. разред СМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. Дуарте: Енглеска свита оп. 31
2. A. B. Mangore: Катедрала

II категорија

1. Благојевић Невена, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Сор: Етида E-dur
2. Ј. Сагрерас: Марија Луиза

2. Боговац Матеја, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ј. Бускаља: Адрианита
2. Шпанска игра: Малагења

3. Боројевић Леонардо, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. М. Љобет: Сећање на Амелију
2. А. Лауро: Венецуелански валцер бр. 2

4. Животић Тодор, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Карули: Андантино
2. Ј. Бускаља: Адрианита

5. Крстић Анђела, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ј. Бускаља: Адрианита
2. Н. Косте: Мазурка

6. Марчић Викторија, 3. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Д. Агуадо: Етида, а-мол
2. М. Каркаси: Прелудијум д-мол
7. Митровић Емилија, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Сор: Етида E-dur
2. Д. Богдановић: Трг патуљака

8. Павловић Вељко, 3. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. Непознати аутор: Зелени рукави
2. Н. Косте: Мазурка

9. Самарџић Богдан, 3. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Н. Косте: Мазурка
2. Ф. Тарега: Етида, е-мол

10. Сегер Јован, 3. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ф. Сор: Етида - оп. 60 бр.1, е-мол
2. Народна песма: Поноћ је тако тиха

11. Стојановић Богдан, 3. разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. Н. Косте: Мазурка
2. М. Каркаси: Андантино
3. Ф. Тарега: Сузе

12. Цветковић Андрија, 3. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Н. Косте: Мазурка
2. Ф. Карули: Анданте
13. Влајсављевић Маша, 4. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. У. Петер: Немачки плес
2. Ф. Сор: Етида оп. 35, бр. 8

14. Ивић Анђела, 4. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. У. Петер: Немачки плес
2. Н. Косте: Бакарола

15. Јанковић Милица, 4. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ф. Сор: Етида, х-мол
2. Ф. Тарега: Етида, е-мол

16. Јовановић Марија, 4. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. У. Петер: Немачки плес
2. Ф. Сор: Етида оп. 35, бр. 8

17. Марјановић Милица, 4. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. У. Петер: Немачки плес
2. Ф. Сор: Етида оп. 35, бр. 8

18. Обретковић Игор, 4. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Д. Семензато: Чоро
2. С. Фумић: Ноктурно






Актуелности

ЈАВНА НАБАВКА

    Музичка школа "Стеван Мокрањац" у Пожаревцу   ПЛАН НАБАВКИ ЗА 2018. ГОДИНУ (images/doc/PLAN2018.pdf)   ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ- КУПОВИНА...

Највећа оцена у школству Србије

    Највећа оцена у школству Србије   Комисија за спољашње вредновање школе Драгољуб Павловић, Драшко Грујић, Јелена Антонијевић,...

ЂАЧКИ ФОНД

Ђачки фонд Ђачки фонд су средства без којих музичке школе апсолутно не би могле да функционишу...

ДЕШАВАЊА У ШКОЛИ...

  Поштовани ученици и родитељи, Најављујемо СЛЕДЕЋА ДЕШАВАЊА        

Актуелно...

  Поштовани ученици и родитељи, Најављујемо СЛЕДЕЋА ДЕШАВАЊА