Print

 

ПРОГРАМ

I категорија

1. Дан Ђорђе, 1. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ј. Јовичић: Тамо далеко
2. Народна песма: Киша пада

2. Живковић Сава, 1. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. Јовичић: Звончићи
2. Ф. Карули: Етида Ц-дур

3. Здравковић Дмитра, 1. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. Јовичић: Тамо далеко
2. Ф. Босиненсис: Ричеркар

4. Кљајић Филип, 1. разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. М. Каркаси: Андантино
2. В. Андре: На мајчици Неви

5. Митровић Ђорђе, 1. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. Јовичић: Звончићи
2. Ј. Јовичић: Ђачко коло

6. Павловић Стефан, 1. разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. М. Каркаси: Андантино
2. Руска народна песма

7. Перић Огњен, 1. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. Ј. Јовичић: Звончићи
2. Народна песма: Дуње ранке

8. Станић Сава, 1. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. Ј. Јовичић: Звончићи
2. Ј. Јовичић: Ерско коло

9. Цизлер Матеја, 1. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. Јовичић: Звончићи
2. Ј. Јовичић: Тамо далеко

10. Безовшек Никола, 2. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ф. Карули: Модерато
2. Ф. Карули: Етида а-мол

11. Васиљковић Милош, 2. разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. Ф. Тарега: Етида e-moll
2. Д. Саздановић: Валцер за Тању

12. Ђурић Душан, 2.разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. Ф. Карули: Модерато
2. Руска народна песма

13. Јездић Никола, 2. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Н. Косте: Мазурка
2. Ј. Бускаља: Адрианита

14. Јотановић Андреј
2. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. Непознати аутор: Зелени рукави
2. Ј. Сабо: Наполеонов плач

15. Кецман Михајло, 2. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Карули: Анданте
2. Н. Косте: Мазурка
16. Михајловић Милош, 2. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ј. Кифер: Валцер бр. 1
2. Народна песма: Киша пада

17. Ничић Владимир, 2. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ф. Тарега: Етида, е-мол
2. Н. Косте: Мазурка

18. Павловић Милош, 2.разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. Д. Саздановић: Валцер за Тању
2. Руска народна песма

19. Перић Мирослава, 2. разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. М. Каркаси: Андантино
2. В. Андре: На мајчици Неви

20. Стојадиновић Илија, 2. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Д. Богдановић: Стари ауто
2. Ф. Тарега: Етида e-moll

21. Стојановић Андрија, 2. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Тарега: Етида e-moll
2. Ј. Бускаља: Адрианита

22. Устенко Софија, 2. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Роберт де Визе: Менует
2. Народна песма: Поноћ је тако тиха

III категорија

1. Арсић Ана, 5. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. К. Бор: Етида а-moll
2. Непознати аутор: Романса

2. Ивковић Душан, 5. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. П. Рош: Хабанера
2. Ф. Тарега: Аделита

3. Јанковић Јована, 5. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Р. Карбахо: Шумска свита (Флорестас, Семила)
2. Д. Семенза: Чорос

4. Николић Марко, 5. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. М. Ђулијани: Норвешки плес
2. Х. Бор – Етида а-moll
5. Рајић Ива, 5. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Тарега: Сузе
2. М. Каркаси – Прелудијум d-moll

6. Здравковић Милун, 6. разред ОМШ
Класа: Филип Алексић
ОМШ Владимир Ђорђевић, Алексинац
програм:
1. Х. В. Лобос: Прелудиум бр. 1
2. Ј. С. Бах: Алеманда

7. Митић Никола, 6. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. М. Каркаси: Етида А-дур
2. Ф. Карули: Рондино
8. Спречаковић Сара, 1. разред СМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. С. Бах: Прелудијум д-мол
2. Ј. С. Бах: Гавота I и II, BWV 995

9. Перић Ивана, 2. разред СМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. С. Бах: Прелудијум д-мол
2. Х. В. Лобос: Мазурка Коро

10. Павловић Јелена, 3. разред СМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ј. Дуарте: Енглеска свита оп. 31
2. A. B. Mangore: Катедрала

II категорија

1. Благојевић Невена, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Сор: Етида E-dur
2. Ј. Сагрерас: Марија Луиза

2. Боговац Матеја, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ј. Бускаља: Адрианита
2. Шпанска игра: Малагења

3. Боројевић Леонардо, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. М. Љобет: Сећање на Амелију
2. А. Лауро: Венецуелански валцер бр. 2

4. Животић Тодор, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Карули: Андантино
2. Ј. Бускаља: Адрианита

5. Крстић Анђела, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ј. Бускаља: Адрианита
2. Н. Косте: Мазурка

6. Марчић Викторија, 3. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Д. Агуадо: Етида, а-мол
2. М. Каркаси: Прелудијум д-мол
7. Митровић Емилија, 3. разред ОМШ
Класа: Бојан Стевић
програм:
1. Ф. Сор: Етида E-dur
2. Д. Богдановић: Трг патуљака

8. Павловић Вељко, 3. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. Непознати аутор: Зелени рукави
2. Н. Косте: Мазурка

9. Самарџић Богдан, 3. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Н. Косте: Мазурка
2. Ф. Тарега: Етида, е-мол

10. Сегер Јован, 3. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ф. Сор: Етида - оп. 60 бр.1, е-мол
2. Народна песма: Поноћ је тако тиха

11. Стојановић Богдан, 3. разред ОМШ
Класа: Владимир Живадиновић
програм:
1. Н. Косте: Мазурка
2. М. Каркаси: Андантино
3. Ф. Тарега: Сузе

12. Цветковић Андрија, 3. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Н. Косте: Мазурка
2. Ф. Карули: Анданте
13. Влајсављевић Маша, 4. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. У. Петер: Немачки плес
2. Ф. Сор: Етида оп. 35, бр. 8

14. Ивић Анђела, 4. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. У. Петер: Немачки плес
2. Н. Косте: Бакарола

15. Јанковић Милица, 4. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Ф. Сор: Етида, х-мол
2. Ф. Тарега: Етида, е-мол

16. Јовановић Марија, 4. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. У. Петер: Немачки плес
2. Ф. Сор: Етида оп. 35, бр. 8

17. Марјановић Милица, 4. разред ОМШ
Класа: Славољуб Тасић
програм:
1. У. Петер: Немачки плес
2. Ф. Сор: Етида оп. 35, бр. 8

18. Обретковић Игор, 4. разред ОМШ
Класа: Младен Ничић
програм:
1. Д. Семензато: Чоро
2. С. Фумић: Ноктурно